Într-o atmosferă plină de bucurie și spirit sărbătoresc, elevii școlii noastre, însoțiți de profesoarele Catone Ana, Bondor Alexandra, Pașca Ionela și Ardelean Ileana, au avut privilegiul de a colinda la sediul Consiliului Județean Arad.

Vrem să transmitem sincere mulțumiri către gazdele noastre generoase de la Consiliul Județean Arad pentru primirea călduroasă și deschiderea cu care ne-au întâmpinat.

A fost o experiență memorabilă, iar colaborarea cu echipa instituției a făcut acest moment să strălucească și mai intens.

Felicitări, dragi elevi, pentru entuziasmul și dedicarea de care ați dat dovadă în timpul colindatului! Ați adus o bucată din spiritul sărbătorilor în inimile tuturor celor prezenți. Sunteți o sursă de mândrie pentru școala noastră și comunitatea noastră educațională.

Mulțumim din inimă și felicitări tuturor celor implicați în realizarea acestui eveniment frumos!

Categories: Postări

Font Resize
en_USEnglish