Profesorii din școala noastră au participat la programul de formare acreditat „Pedagogie Digitală”, organizat de Universitatea „Aurel Vlaicu” din Arad. În urma activităților desfășurate, au fost realizate resurse educaționale digitale menite să sprijine procesul de predare-învățare.

Aceste materiale pot fi accesate la linkul de mai jos:

https://drive.google.com/drive/folders/1RoHo3VNtzbAgWALiGP8FKDhd7cs0AkvE?usp=drive_link

Categories: Postări

en_USEnglish